Malefiz: Kötülüğün Gücü’nden Angelina Jolie Özel Video

Malefiz: Kötülüğün Gücü filminin baş rol oyuncularından Angelina Jolie ve filmde hayat verdiği karakter Malefiz’e özel bir video içerik yayınlandı.

 

Disney’in 2014 global gişe filminin bir devamı olan “Malefiz: Kötülüğün Gücü”nde, Malefiz ve vaftiz kızı Aurora, gerçekleşecek bir düğün, beklenmedik müttefikler ve oyunda karanlık yeni güçlerin farklı yerlere sürüklemeye çalıştığı, onları birbirine bağlayan karmaşık aile bağlarını sorgulamaya başlarlar.
Yıllar Malefiz ve Aurora'ya nazik davranmıştır.  Acı ve intikamla başlayan ve sonunda sevgiye dönüşen ilişkileri, gelişmiştir. Ancak insanlar ve perileri arasındaki kin devam etmektedir. Aurora’nın Prens Phillip’le yaklaşan evlilik töreni, Ulstead krallığı ve komşu Moors’ta kutlamalara neden olmuştur ve düğünün, iki dünyayı birleştirmesi amaçlanır. Beklenmeyen bir karşılaşma yeni ve güçlü bir ittifakı ortaya çıkarır. Malefiz ve Aurora bir Büyük Savaş'ta muhalif taraflara ayrılırlar. Bu da bağlılıklarını test eder ve gerçekten aile olup olmadıklarını sorgulamalarına neden olur. Angelina Jolie ve Elle Fanning başrollerini üstlendiği kadroda ikiliye Chiwetel Ejiofor, Sam Riley, Harris Dickinson, Ed Skrein, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville ve Kraliçe Ingrith rolünde Michelle Pfeiffer eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda Joachim Rønning yer alırken senaryosu Linda Woolverton, Noah Harpster ve Micah Fitzerman-Blue tarafından kaleme alındı. 

 

Malefiz: Kötülüğün Gücü, 18 Ekim 2019’da sinemlarda!

 

 

Yorumlar