“Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz” dan Altyazılı Fragman!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Ol Parker’ ın üstlendiği, Mamma Mia serisinin devam halkasından ilk altyazılı fragman yayınlandı.

Filmin ilk yıldız kadrosu da Mamma Mia Yeniden Başlıyoruz halkasında yerlerini aldı. Amanda Seyfried, Julie Walters, Christine Baranski, Stellan Skarsgård, Pierce Brosnan, Colin Firth, Meryl Streep ve Dominic Cooper geri dönen büyük isimlerden, kadroya dahil olan isimler arasında Lily James ve Amerikalı şarkıcı Cher yer alıyor.

Klasik film Mamma Mia'nın devam halkasında; karakterlerin dününü ve bugününü araştırmak, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl etki ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri gidiliyor. Donna'nın gençliğini Meryl Streep, Alexa Davies ve Jessica Keenan Wynn; Rosie ve Tanya'nın gençliğini Julie Walters ve Christine Baranski canlandırıyor. Jeremy Irvine; Sam'in gençliğine Pierce Brosnan, Josh Dylan; Bill'in gençliğine Stellan Skarsgård ve Hugh Skinner da Harry'nin gençliğine Colin Firth hayat veriyor.

Flashbacklerle bizi bir bugüne bir geçmişe götürüp getirecek olan, bugün ile dün arasındaki ilişkileri daha iyi anlamamızı sağlama amacı taşıyan Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 20 Temmuz 2018 tarihinde ülkemiz salonlarında müzikal ve komedi severleri bekliyor olacak.

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz

Vizyon Tarihi: 20 Temmuz 2018
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar