Mangadan Uyarlanan Kingdom Filminden Fragman Yayınlandı

Bir Japon mangası olan Kingdom, film haline geliyor.

  Son yılların Asya sinemasındaki en popüler trendleri kesinlikle animeleri ve mangaları sinemaya uyarlamak. Bu alanda en yeni çalışma daha önce Bleach’ı film haline getiren Japon yönetmen Shinsuke Sato’dan geliyor. Kingdom isimli Yasuhisa Hara tarafından yaratılan tarihi savaş temalı manga film haline geliyor. Kingdom filminin fragmanı da yayınlandı.

Kingdom Filminin Konusu

Kingdom filminin uyarladığı anime Milattan Önce yaşanan Savaşan Devletler Dönemi’ni anlatıyor. Savaş döneminde babasını kaybeden bir çocuk bir arkadaşı ile birlikte dünyanın en büyük komutanı olma hayaliyle yola çıkar. Senelerce taht mücadeleleri, kavgalar, büyük savaşlar içeren bir maceraya atılırlar.
 

Kingdom Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Yönetmenlik koltuğunda Death Note ve Bleach’ten hatırladığımız Shinsuke Sato’nun oturduğu yapımın senaristi Tsutomu Kuroiwa. Oyuncu kadrosunda ise Kento Yamazaki, Masami Nagasawa, Ryo Yoshizawa ve Kanna Hashimoto gibi oyuncular yer alıyor. Nefes kesici bir savaş filmi olması beklenen ve Asya tarihine muazzam heyecanlı bir kapı açacak olan Kingdom filminin vizyon tarihi ise 16 Ağustos 2019.

Kingdom Filminin Fragmanı

Yorumlar