Martin Scorsese Filmi Killers Of The Flower Moon; Netflix Yolcusu

Martin Scorsese Filmi Killers Of The Flower Moon; Netflix Yolcusu

Martin Scorsese yeni filmi Killers of the Flower Moon’da tekrar Netflix ile çalışabilir.

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi bir kez daha bir araya getirip, Netflix bünyesinde, çok konuşulan The Irishman filmini yöneten Martin Scorsese; vakit kaybetmeden yeni film hazırlıklarına başladı. The Irishman filmiyle birçok dalda Oscar’a aday olan Scorsese, ödül töreninden eli boş dönmüş ve ödülleri süpüren Parasite filminin yönetmeni Bong Joon-ho kendisine teşekkür konuşmasında yer vermişti. Scorsese’nin The Irishman’dan sonraki dev projesi Killers of the Flower Moon ile ilgili önemli gelişmeler var.

Killers of the Flower Moon; Paramount Pictures İçin Pahalı Hale Geldi

Usta sinemacıların dijital platformları eleştirdiği bir dönemde The Irishman’i neden Netflix’e çektiğini sadece Netflix’ten finansman bulabildiği şeklinde açıklayan Martin Scorsese; aynı duruma tekrar düşebilir. Scorsese’nin yeni filmi Killers of the Flower Moon’un yönetmenin kariyerindeki en yüksek bütçeli film olması ve 225 milyon dolara dayanması bekleniyor. Bu durumda filmin mevcut yapımcısı Paramount; bu filmden yeterli parayı kazanamayacağını düşünüp projeden ayrılabilir. Önümüzdeki dönemlerde Martin Scorsese ve Netflix’i yeniden bir arada görebiliriz.

Killers of the Flower Moon Filminin Konusu ve Oyuncuları

Bir western olarak tabir edilen Killers of the Flower Moon; David Grann’in romanından uyarlanacak. Film; bölgede petrolün bulunmasının ardından Osage yerlilerinin petrol bulmak için oraya akın edenler tarafından katledilmesini konu edinecek. Filmin başrollerinde dünya yıldızları Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro yer alıyor.

Yorumlar