Martin Scorsese Filminde Rol Alma Fırsatı

Martin Scorsese Filminde Rol Alma Fırsatı

Bağış yapan bir kişi Martin Scorsese filminde rol alacak.

Martin Scorsese’nin yeni filmi olacak olan Killers of the Flower Moon yapımının başrollerinde yer alan usta isimler Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio; birlikte çektikleri bir video ile ilginç bir meydan okuma başlattı. Ünlü isimler takipçilerini Amerika Gıda Fonu, Meals of Wheels ve No Kid Hungry oluşumlarına bağış yapmaya davet etti. Bağışın karşılığı ile Killers of the Flower Moon filminde bir rol olacak.

Yapılan Bağışlar Koronavirüs İle Mücadeleye Gidecek

Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun duyurduğu bağış kampanyası aracılığı ile söz konusu üç kuruluşa yapılan bağışlar koronavirüs döneminde yiyecek sıkıntısı çeken insanlara gıda yardımı olarak dönecek. Bağış yapan katılımcılar ödülü kazanmak için aday olabilecek. Bağışçılar arasından seçilen bir kişi Martin Scorsese’nin yeni filmi Killers of the Flower Moon’da figüran olarak Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio ile birlikte rol alma şansı yakalayacak.

Justin Bieber ve Kevin Hart’a Meydan Okundu

Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio’nun yaptığı paylaşımın altında Matthew McConaughey, Kevin Hart, Justin Bieber, Jamie Foxx ve Ellen DeGeneres gibi ünlü isimler de benzer etkinlikler düzenlemeye davet edildi. Örneğin; Justin Bieber evinde bir kişiyle birlikte şarkı söylemeye, Kevin Hart ise yeni filminde birisine rol vermeye davet edildi.

İşte Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio’nun Yardım Videosu

Yorumlar