Marvel, Deadpool Karakterini Aile Dostu Bir Hale Getirmek İstiyor

Marvel, Deadpool Karakterini Aile Dostu Bir Hale Getirmek İstiyor

Marvel, son çıkan söylentilere göre Deadpool karakterinin izleyici yaş sınırını 18+'dan 13+'ya düşürmek için ısrarını sürdürüyor.

Serinin önceki filmlerinin aksine Marvel çatısı altında geliştirilen Deadpool'un üçüncü filminde Deadpool karakteri aile dostu bir karakter haline gelebilir.

Marvel, Ryan Reynolds'un hayat verdiği anti-süper kahraman Deadpool karakterini Marvel Sinematik Evreni'ne dahil etmek ve daha geniş bir kitleye hitap etmesi açısından Deadpool karakterini "aile dostu" havasına sokabilir. Geçtiğimiz Şubat ayında çıkan haberlere göre, stüdyonun R-Rated (18+) olmayan bir Deadpool filmini vizyona sokmak istedikleri haberleri paylaşılmıştı.

Deadpool İle Yeni Filminden Önce Diğer MCU Yapımlarında Karşılaşabiliriz

X-Men Nation X, Justice League gibi birçok çizgi romanda imzası bulunan Grace Randolph, YouTube'da yaptığı bir video paylaşımında Wade Wilson'ın, yani Deadpool karakterinin üçüncü solo filminden önce diğer Marvel projelerinde karşımıza çıkabileceğine inanıyor. Böyle bir şeyin gerçekleşmesi de gelecek Deadpool filminin 18+'dan 13+'ya dönüşeceği anlamına geliyor.

Deadpool MCU'ya dahil edilirken Marvel Studios'un başkanı Kevin Feige, hiçbir şeyi değişmek istemediğini söylemişti ancak Marvel Sinematik Evreni'nin yapısı ve çıkan söylentiler ışığında devam filminin "aile dostu" olarak geliştirilmesi ihtimalini çok yüksek olduğunu gösteriyor. Serinin önceki filmlerinden toplamda 1,6 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde edilmişti. Deadpool 3 filminin de diğer MCU filmleri gibi milyar dolar barajını aşması için  izleyici yaş sınırını 18+'dan 13+'ya düşürmek istenebilir.

Yorumlar