Marvel, Spider-Man ve Deadpool’u Bir Araya Getirebilir

Marvel, Spider-Man ve Deadpool’u Bir Araya Getirebilir

Marvel, Ryan Reynolds ile MCU'nun en büyük sözleşmesini imzalayacak.

2020 yılında sinema sektörünün durgunluğundan ötürü  Marvel/Disney, bu durumdan en fazla etkilenen şirketlerden biri oldu. Son yıllarda sinema ciddi bir başarı yakalayan ve gişe rekorları kıran Disney, bu sene Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Aşamasını başlatacaktı ama yaşanan pandemi buna izin vermedi.

Yeni filmlerin vizyona girememesi sebebiyle 2020, büyük oranda film duyurularından çok söylentileriyle geçti. Şimdi, daha önce Marvel yapımları ile ilgili birçok doğru iddiayı ortaya çıkaran iki önemli kaynak, Marvel’ın planları hakkında yeni söylentiler ortaya attılar ve çıkan söylentiler göre Marvel, önümüzdeki süreçte gerçekten dikkat çekici işlerle seyirci karşısına çıkacak.

İlk iddia, Daniel Richman tarafından geldi ve Richman’a göre Marvel, Ryan Reynolds ile MCU’nun şimdiye kadarki en büyük sözleşmesine imza atacak. Bu gerçekleştiği zaman Deadpool/Wade Wilson karakteri sadece MCU’ya girmekle kalmayacak ve Marvel filmlerinde Iron Man, Captain America gibi MCU’nun baş kahramanlarından bile daha fazla süre alacak.

GeekosityMag’den Mikey Sutton ise Marvel ve Sony’nin bir Spider-Man Deadpool ortak projesi üzerinde görüşmeler yaptığını ve her iki şirketin de bu fikre sıcak baktığını aktardı. Sutton tarafından aktarılan bilgilere göre Spider-Man ile Deadpool’un bir araya geleceği film kesinlikle Spider-Man 3 olmayacak.

 

 

Kaynak: https://www.webtekno.com/marvel-spider-man-deadpool-bir-araya-getirmek-istiyor-h100743.html

Yorumlar