Matrix 4 Filminde Ajan Smith Yok Mu?

Matrix 4 Filminde Ajan Smith Yok Mu?

Matrix filminin kötü karakteri Ajan Smith’e hayat veren oyuncu Hugo Weaving, yeni film ile ilgili açıklama yaptı.

Vizyona girdiği andan itibaren kendi kemik kitlesini oluşturan Matrix filminin geçtiğimiz aylarda devam serisinin çekileceği duyurulmuştu. Fakat dizinin kötü karakteri, Neo’ nun düşmanı Ajan Smith’ in kadroda olup olmayacağı kesinlik kazanmamıştı. 

Lord of the Rings, V For Vandetta, Hacksaw Ridge gibi filmlerde de yer alan başarılı oyuncu Hugo Weaving, Time Out’a verdiği röportajda Matrix 4 kadrosu ile ilgili sorulara son noktayı şu sözler ile koydu: "Filmde yokum, hayır. The Matrix çok farklı bir hikaye. Şanssızlık işte, ama aslında Londra'daki bir tiyatro oyunu olan The Visit teklifinin gelmesinin ardından The Matrix teklifi geldi. Yani Matrix'in yapılacağını biliyordum, ama tarihleri bilmiyordum. İkisini aynı anda yapabileceğimi düşündüm. Tarihleri ayarlayabilmek için sekiz haftam vardı. Bu süreçte The Visit'i kabul ettim. Lana Wachowski ile iletişim içindeydim. Ama en sonunda tarihlerin uymadığı sonucuna ulaştı."

Matrix 4 Filminin Kadrosunda Kimler Var?

Çekimlerine henüz başlanılmayan projenin kadrosunda Neo karakterine hayat veren Keanu Reeves, Trinity’i canlandıran  Carrie Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Jessica Henwick, Yahya Abdul Mateen II, Neil Patrick Harris ve Toby Onwumere yer alıyor. Keanu Reeves’ ın başrolünde yer aldığı Matrix 4 ve John Wick 4 filmleri 21 Mayıs 2021 tarihinde aynı anda vizyona girecek. 

Yorumlar