Matrix 4 Filminde Neo ve Trinity Yakın Kadrajda

Matrix 4 filminin çekimlerinin başlamasıyla birlikte arka arkaya görüntülerde gelmeye başladı. İşte devam filminde Neo ve Trinity!

Çekimleri San Francisco’da devam eden Matrix 4 filmi merakla bekleniyor. Matrix serisinin sevilen yıldızları Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, yeni filmde de yerlerini aldı. Matrix setinde gelen videoda Trinity ve Neo, bir motosikletin üzerinde karşımıza çıkıyor. Matrix 4'te Reeves'in canlandıracağı Neo'nun yeni versiyonunun John Wick'e çok benzediği de gözden kaçmıyor. Moss ise Trinity'nin her zamanki imajından ödün vermemiş.

Yeni Matrix filmi Neo ve Trinity dışında,  Yahya Abdul-Mateen II'nin oynayacağı yeni bir karakteri de odağına alacak. Matrix 4 hakkında konuşan Abdul Mateen II, "Matrix hakkında konuşmak istiyorum, bunun için çok heyecanlıyım. Harika bir ekip ve bence yeni filmde çok şey olacak. Bu, parçası olmaktan onur duyduğum çok heyecan verici bir senaryo." sözlerini sarf etmişti.

Serinin daha önceki filmlerini kız kardeşi Lilly ile birlikte yöneten Lana Wachowski, yeni filmde de yönetmen koltuğunda yerini alacak.

Matrix 4, 21 Mart 2021'de seyircisi ile buluşacak.

Yorumlar