Matrix 4 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Matrix 4 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Matrix 4 Filminin Vizyon Tarihi Büyük Bir Sürprizle Birlikte Açıklandı!

Uzun yıllardır tekrar beyazperdeye taşınıp taşınmayacağı merak edilen ve milyonlarca hayranının bu konuda Keanu Reeves’in yaptığı umut verici açıklamaları takip ettiği efsanevi Matrix serisinin seneler sonra gelecek olan devam filmi Matrix 4 nihayet netleşti. Yapımcı firma Warner Bros.Flash ve Mortal Kombat filmleri ile birlikte Matrix 4 filminin de vizyon tarihini paylaştı. Açıklanan vizyon tarihinde büyük bir sürpriz de var!

Matrix 4 ve John Wick 4 Aynı Gün Vizyonda!

Matrix 4 için seçilen vizyon tarihinde bu kadarı tesadüf veya bilinçsiz olamaz dedirten mükemmel bir detay var. Keanu Reeves’in Matrix serisinden sonra sorgulanır hale gelen oyunculuk kariyerini yeniden toparlayan başarılı seri John Wick’in 4. filmi ile Reeves’i büyük bir aktör haline getiren Matrix serisinin dördüncü filmi aynı gün, 21 Mayıs 2021’de vizyona girecek. Bu konuda en güzel yorumu bir Twitter kullanıcısı yaptı ve şu sözleri söyledi: “21 Mayıs 2021 resmi tatil olsun.

Matrix 4 Filminin Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Matrix 4 filminin konusu şimdilik tam olarak netleşmiş değil. Neo ve Trinity’nin aynı rollerle geri döneceğinden emin olduğumuz film muhtemelen Neo’nun gençlik yıllarına odaklanacak. Filmin yönetmenliğini Lana Wachowski yapacak. Oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’a Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris ve Jonathan Groof eşlik edecek.

Yorumlar