Matrix 4 Setinden İlk Görüntüler

Matrix 4 Setinden İlk Görüntüler

Çekimlerine başlanan Matrix 4 filminin setinden ilk görüntüler ortaya çıktı.

2003 yılında serinin son filmi Matrix: Revolutions ile izleyicilerine veda etmesinin üzerinden 17 yıl geçtikten sonra, Matrix 4'ün çekimlerine başlandı. Matrix hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği filmin çekimleri San Francisco'da gerçekleştiriliyor.

San Francisco'daki çekimlerin başlaması ile birlikte setten görüntüler de paylaşılmaya başladı. Yapılan bir paylaşımda Neo karajteri ile Keanu Reeves'i görüyoruz. Ancak Neo karakterini alışık olduğumuz deri kıyafetler yerini günlük kıyafetler ile görüyoruz. Ayrıca Reeves, John Wick'te olduğu gibi uzun saçlara sahip.

İlgili Twitter Gönderisine Gitmek İçin Tıklayınız

Matrix 4'ün yönetmen koltuğunda oturan Lana Wachowski film hakkında yaptığı bir açıklamada, “Lily ile 20 yıl önce gerçeklik hakkında araştırdığımız fikirlerin çoğu şu anda daha da modern durumda. Bu karakteri tekrar görmekten çok mutluyum, arkadaşlarımla çalışma şansı sunulduğu için de minnettarım” dedi.

Matrix serisinin yeni filmi olan Matrix 4'ün oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Carrie-Anee Moss'un yanı sıra Jessica Henwick, Neil Patrick Harris ve Morpheus'un gençliğini canlandıracak olan Yahya Abdul-Mateen II yer alıyor.

Yorumlar