'Ford V. Ferrari' Filminin Setinden İlk Kareler!

'Ford V. Ferrari' Filminin Setinden İlk Kareler!

İzleyiciyi özellikle sürat meraklılarını keyifli bir nostaljik yolculuğa çıkartacak olan Ford v. Ferrari filminin setinden ilk kareler yayınlandı.

1966 yılında düzenlenen Le Mans yarışınındaki Ferrari ve Ford rekabetinin hatta savaşının arka planında yaşananları anlatacak olan ve izleyiciyi özellikle sürat meraklılarını keyifli bir nostaljik yolculuğa çıkartacak olan Ford v. Ferrari filminin setinden ilk kareler yayınlandı. Çekimleri yeni başlayan filmin başrollerinde başarılı oyuncular Matt Damon ve Christian Bale yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise daha önce Logan filmini de yönetmiş olan James Mangold gerçekleştirecek.

Matt Damon kimdir? Kimi canlandıracak?

47 yaşındaki Oscar ödüllü, başarılı, Amerikalı oyuncu Matt Damon'un neredeyse her sinema meraklısının aşina olduğu oldukça dolu ve başarılı bir kariyeri var. Matt Damon; Er Ryan'ı Kurtarmak, Can Dostum, Köstebek, Yıldızlararası, Marslı gibi unutulmaz filmlerde rol aldı. Ford v. Ferrari filminde ise yarışı kazanan araba olan Ford GT 40'ı tasarlayan mühendis Carroll Shelby'yi canlandıracak.

Christian Bale kimdir? Kimi canlandıracak?

44 yaşındaki Amerikalı oyuncuyu sinemaseverler Batman filmlerindeki rolleri ile hatırlayacaklardır. Bale; Güneş İmparatorluğu, Prestij, Amerikan Sapığı gibi önemli filmlerde de rol aldı. Bale; Ford v. Ferrari filminde İngiliz sürücü Ken Miles'a hayat verecek.
 

Christian Bale Rol İçin Tekrar Kilo Verdi!

Rolleri uğruna hızlı vücut dönüşümleri yaşayan bol sayıda oyuncu örneği hatırlıyoruz. Christian Bale de bu oyunculardan birisi. En son Backseat filmindeki Dick Cheney rolü için kilo alan Bale'in Ford v. Ferrari filmi için kilo verdiği setten ulaşan karelerden de anlaşılabiliyor.
Asfaltın Kralları

Asfaltın Kralları

Vizyon Tarihi: 14 Kasım 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar