Menajer Brian Epstein'ın Hayatı Film Oluyor

Menajer Brian Epstein'ın Hayatı Film Oluyor

Beatles grubunun menajeri Brian Epstein'ın hayatı “Midas Man“ isimli filmde anlatılacak.

Uzun yıllar boyunca, müzik dünyasının önemli isimlerinin hayat hikayeleri beyazperdeye taşınmıştı. Bu filmler sayesinde, sanatçıları yakından tanımış, şöhret olmadan önceki yaşamlarını ve nasıl şöhret olduklarını öğrenmiştik. Özellikle Freddie Mercury ve Elton John'un biyografik filmleri büyük beğeni toplamıştı. Coronavirüs salgını nedeniyle süreçleri aksasa da yakın bir tarihte Marianne Faithful ve Elvis Presley'i anlatan biyografi filmleri seyircisiyle buluşacak. Şimdi ise önemli müzisyenlerin , sanat dünyasında tanınmasını sağlayan menajerlerin hayatları beyazperdeye taşınıyor.

"Midas Man" Filminin Konusu

Yıllarca her şarkısı ile müzik listelerinin ilk sıralarında yer alan The Beatles grubunun başarılı menajeri Brian Epstein, beyazperdede hayatını izleyeceğimiz ilk menajer olacak. Epstein, 1967 yılına kadar The Beatles grubunun menajerliğini yapmıştı ve filmde de grubun "Fifth Beatle" olarak anıldığı yıllara yer verilecek. Bu süreçte Epstein'ın, grubun dünya çapında tanınmasındaki rolü ve yaşamı anlatılacak. filmde anlatılan dönemde henüz yirmili yaşlarda olan Epstein'ın, The Beatles grubuyla elde ettiği başarısı onu sektörün en önemli menajerlerinden biri haline getirdi.

"Midas Man" Film Ekibi

"Midas Man" filminin yönetmen koltuğunda Jonas Akerlund oturacak. Filmin senaryosunu ise Brigit Grant ve Jonathan Wakeham ikilisi birlikte hazırladı ancak filmin senaryosu ile ilgili toplantılara devam ediliyor. Filmin ABD, Londra ve Liverpool'da çekilmesi planlanıyor. Filmin oyuncu kadrosu ve çekim planı henüz netleşmedi. Film çekimlerinin, coronavirüs salgını sürecinden nasıl etkileneceği merak ediliyor.

Yorumlar