Menajerimi Ara Dizisinden İlk Teaser Yayınlandı

Menajerimi Ara Dizisinden İlk Teaser Yayınlandı

Başrollerini Barış Falay ve Canan Ergüder’in paylaştığı Star TV'de yayınlanacak yeni Ay Yapım dizisi Menajerimi Ara’nın ilk teaserı yayınlandı.

Usta oyuncu Barış Falay'ın Menajerimi Ara dizisindeki başrol karakteri ile ekranlara dönmeye hazırlandığı, Star TV’de yayınlanacak olan Ay Yapım projesi Menajerimi Ara dizisinden ilk teaser yayınlandı. 

Ezel dizisi ve Medcezir dizisinde yer almış olan Barış Falay ve Behzat Ç. dizisinden tanıdığımız Canan Ergüder’in başrollerini paylaştığı Menajerimi Ara, “Call My Agent” adlı diziden uyarlanıyor. Yönetmen koltuğunda Medcezir, Ufak Tefek Cinayetler, Cesur ve Güzel gibi projeleri yöneten Ali Bilgin’in yer aldığı dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu kaleme aldı. 

Menajerimi Ara dizisinin ilk teaserı

Şimdiye kadar birçok başarılı projeye imza atan Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Menajerimi Ara şimdiden izleyicilerin merakla beklediği diziler arasında yerini aldı. Başrollerdeki Barış Falay ve Canan Ergüder’e; Ayşenil Şamlıoğlu, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş gibi isimler eşlik ediyor.
Menajerimi Ara dizisinin konusu ise şöyle; Call My Agent dizisinden uyarlanacak olan Türk dizisinin konusunda orijinal hikayesinde olduğu gibi bir yapıda olması bekleniyor. Dizi, Paris’te hiç beklenmeyen bir kriz sonrasında şirketlerini ayakta tutmak isteyen ve müşteri memnuniyetine öncelik tanıyan menajerlerin başından geçen olayları anlatıyordu. ‘Ay Yapım’ imzalı proje; bir menajerlik şirketini merkeze alıp, eğlence dünyasının perde arkasını anlatacak. 
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara

Yayın Durumu: Devam Ediyor
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar