Merak Uyandıran Netflix Dizisi Cursed Fragman Yayınladı

Merak Uyandıran Netflix Dizisi Cursed Fragman Yayınladı

Kral Arthur efsanesinin sevilen karakterlerinden Göl Kraliçesi’ni konu alan Netflix yapımı Cursed dizisi merak uyandıran bir fragman yayınladı.

13 Reasons Why dizisinde Hannah Baker karakteri ile ünlenen Katherine Langford’un başrolünde yer aldığı Cursed dizisi şimdiden merak uyandırdı. Frank Miller ile Tom Wheeler'ın tarafından yaratılan ve Kral Arthur efsanesini yeniden işleyen Cursed, özel yeteneklere sahip Nimue’nin nasıl Göl Kraliçesi’ne dönüştüğünü anlatıyor. 

Çizgi roman uyarlaması olan Cursed dizisinde Arthur olarak Devon Terrell, Merlin olarak Gustaf Skarsgård, Kral Uther Pendragon olarak Sebastian Armesto, Igraine olarak Shalom Brune-Franklin, Green Knight olarak Matt Stokoe, Peder Carden olarak Peter Mullan, Weeping Monk olarak Daniel Sharman ve Rahibe Iris olarak da Emily Coates seyirci karşısına çıkacak. 

Kral Arthur ve  Merlin hikayesinin diğer uyarlamalarına göre içinde daha çok şiddet unsuruna yer verecek olan dizide sihir, din savaşları, doğanın yok oluşu gibi konular işlenecek. Netflix’ in merakla beklenen dizisi Cursed, 17 Temmuz 2020 tarihinde seyircisi ile buluşacak. 

Cursed Dizisi Fragmanı

Yorumlar