Merakla Beklenen Animasyon Filmi Grinç’ten Yeni Fragman!

Illumination ve Universal Pictures sekizinci animasyon filmlerinde Dr Seuss’un sevilen klasiğinden uyarlanan Grinç filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Grinç, Yılbaşı’nı çalmak üzere bir göreve çıkan fakat küçük bir kızın cömert bayram anlayışından etkilenerek değişen alaycı bir huysuzun hikayesini anlatıyor.  Merakla beklenen animasyonun yönetmen koltuğundaki isimler ise Scott Mosier ve Yarrow Cheney. Bir mağarada, sadece sadık köpeği Max’la yalnız bir hayat süren Grinç’i, Oscar adayı Benedict Cumberbatch seslendiriyor.

Mağarası gündelik ihtiyaçlarının icatları ve tuhaf aletleriyle dolu olan Grinç, Who köyündeki komşularını sadece yiyeceği bittiği zaman görüyor. Her yıl Yılbaşı’nda daha büyük, daha parlak ve daha gürültülü kutlamalarla huzurlu yalnızlığını bozmaktadır komşuları. Who sakinleri, bu yıl Yeni Yıl’ı üç kat daha büyük bir kutlamayla karşılayacaklarını ilan ettiklerinde Grinç, kendisi için biraz huzura ve sessizliğe kavuşmanın tek bir yolu olduğunu fark eder; Yılbaşı’nı çalmak zorundadır. Bunun için de yılbaşı gecesinde Noel Baba kılığına girmeye karar verir ve hatta işleri kızağını çekmesi için bezgin, uyumsuz bir geyiği kapana kıstıracak kadar ileri götürür.

Grinç,  23 Kasım tarihinde meraklıları ile buluşacak. 

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.