Merakla Beklenen Deutschland 89 Dizisi Sadece BluTV’de

Merakla Beklenen Deutschland 89 Dizisi Sadece BluTV’de

BluTV, ilk iki sezonuyla bambaşka bir hayran kitlesine ulaşan ‘Deutschland 83’ün yeni sezonu ‘Deutschland 89’u programına ekledi.

Berlin Duvarı’nın yıkılmasının arkasından ajan Martin Rauch ve arkadaşlarının Almanya’ya egemen olan yeni düzenin ve barışçıl devrimin neticeleriyle karşı karşıya kalmalarını gözler önüne seren dizi, sevenlerini 1989 yılına götürecek.

Dizinin başrollerinde Jonas Nay, Maria Schrader ve Sylvester Groth’un yer alırken, yapımcılığını Anna Winger ve Jörg Winger’in üstleniyor.  ‘Deutschland 89’ Berlin Duvarı’nın yıkıldığı 1989 yılında geçiyor. Duvarın yıkılmasından sonra ajan Martin Rauch üzerindeki etkisini anlatan dizide, yeni dünya düzenine karşı Rauch ve ajan arkadaşlarının hayatlarının altüst oluşuna şahit olacağız. Üçüncü sezonda kendilerini büyük bir bilinmezlik ve zorlu kararlar eşiğinde bulan Rauch ve ajan arkadaşları değişen dünya düzenine ayak uydurabilmek için kendilerine yeni bir yol çizmeye çalışacaklar.

İlk sezonu ‘Deutschland 83’ ile 2016 yılında Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Drama Ödülü’nün sahibi olan dizinin 8 bölümlük 3. sezonu ‘Deutschland 89’ seyircilerini heyecan dolu bir maceraya dahil ettiği hikayesiyle sadece BluTV’de. 

Yorumlar