Michelle Obama'nın Hayatını Konu Alan Becoming'den Fragman Yayınlandı

Michelle Obama'nın Hayatını Konu Alan Becoming'den Fragman Yayınlandı

Netflix, eski First Lady Michelle Obama’nın hayatına samimi bir bakış niteliği taşıyan belgesel türündeki Becoming yapımından fragman yayınladı.

Netflix , eski ABD Başkanı Barack Obama'nın eşi Michelle Obama'nın hem sekiz yıl boyunca Beyaz Saray’da eşiyle birlikte hizmet vererek iz bıraktığı ülkede hem de kendi özel yaşantısında önemli değişimlerin yaşandığı bir dönemde Michelle Obama’yı konu alan belgesel türündeki yapımı Becoming (Benim Hikâyem) 'i 6 Mayıs'ta meraklıları ile buluşturuyor.

Becoming (Benim Hikâyem) Fragmanı

Becoming (Benim Hikâyem) Belgeseli Hakkında

Benim Hikâyem, eski First Lady Michelle Obama’nın hayatına samimi bir bakış niteliği taşıyor. Belgesel, hem sekiz yıl boyunca Beyaz Saray’da eşiyle birlikte hizmet vererek iz bıraktığı ülkede hem de kendi özel yaşantısında önemli değişimlerin yaşandığı bir dönemde Michelle Obama’yı izliyor. Film, izleyicileri 34 kenti kapsayan bir tanıtım turunda sahne arkasına geçirerek onlara Michelle Obama’nın hayatına yakından bakmak için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu turda eski first lady, aramızdaki uçurumları kapatmak için topluluğun gücüne ve hikâyelerimizi açıkça ve dürüstçe paylaştığımızda ortaya çıkan paylaşma ruhuna vurgu yapıyor. (Netflix)
Benim Hikâyem 6 Mayıs’ta Netflix'te.
Benim Hikâyem belgeselinin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar