Mini Dizi ‘We Are Who We Are’ İle İlgili İlk Detaylar

Mini Dizi ‘We Are Who We Are’ İle İlgili İlk Detaylar

HBO’ nun iddialı mini dizisi We Are Who We Are’dan ilk detaylar paylaşıldı.

Başarılı yönetmen Luca Guadagnino’ nun ilk televizyon projesi olan We Are Who We Are dizisi dünya prömiyerini eylül ayında gerçekleştireceğini açıkladı. HBO üzerinden yayınlanan teaser videosunda başrol oyuncularına ve dizinin ilk çekimlerine kısa bir bakış attık. Videonun en sonunda ise Jack Dylan Grazer ve Jordan Kristin Seamon ön plana çıkarıldı. 
İtalya'daki ABD askeri üssünde hayatını sürdüren iki Amerikalı çocuğun hikayesini  anlatan dizi, dostluğu, ilk aşkı, büyüme temalarını işleyerek izleyiciyi genç olmanın zorlukları ve dağınıklığıyla buluşturuyor. Dünyanın herhangi bir yerinde geçebilecek bu hikaye bu kez İtalya'daki Amerika'nın bu küçük diliminde yaşanıyor.
14 yaşında içine kapanık ve çekingen bir genç olan Fraser’ e Jack Dylan Grazer hayat verirken, kadrosunda Chole Sevigny, Alice Braga, Kid Cudi, Faith Alabi, Francesca Scorsese, Corey Knight, Ben Taylor, Beatrice Barichella ve Sebastiano Pigazzi yer alıyor. Dizinin yaratıcısı olan ve yönetmen koltuğunda yer alan Guadagnino, senaryosunu Paolo Giordano ve Francesca Manieri ile birlikte kaleme aldı. 
We Are Who We Are, HBO üzerinden eylül ayında prömiyerini gerçekleştirecek. 

Yorumlar