Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Aksiyon ve komedi türündeki animasyon filmi Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi'nden ilk fragman yayınlandı.

Bu yaz, tarihin en büyük animasyon serisinden ve küresel kültürel fenomenden 12 yaşındaki bir çocuğun dünyanın en kötüsü olma hayalinin anlatılmayan hikayesi geliyor, Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi.

Illumination’a özgü yıkıcı mizah, ince pop kültür zevki, duygu yüklü, cesur müzik anlayışı ve abartılı aksiyonla gelen Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi filminde yepyeni bir yıldız kadrosu yer alıyor. Aralarında Kötü 6’nın üyelerinden havalı ve öz güvenli liderleri Belle Bottom rolünde Taraji P. Henson, Jean Clawed rolünde Jean Claude Van Damme, Nunchuck rolünde Lucy Lawless, Svengeance rolünde Dolp Lundgren ve Stronghold rolünde Danny Traji bulunuyor. Filmde çılgın bilim adamı Dr. Nefario rolünde Russell Brand, inanılmaz Kung Fu yetenekleri olan akupunktur uzmanı Usta Chow rolünde Michelle Yeoh ve Gru'nun içine dönük annesi rolünde Oscar ödüllü Julie Andrews yer alıyor.

Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi Fragmanı

Minyonlar: Gru'nun Yükselişi filmi serinin orijinal yaratıcıları tarafından yönetiliyor. Filmin yapımcıları, Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri ve uzun soluklu ortakları Janet Healy ve Chris Renaud. Yönetmeni, seride yeniden görev alan yapımcı Kyle Balda (Çılgın Hırsız 3, Minyonlar). Ortak yönetmenler, Brad Ableson (The Simpsons) ile Jonathan del Val (Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmleri). Minyonları ikonik sesiyle Pierre Coffin seslendiriyor. 70’lerin öldürücü müzikleri ise Grammy ödüllü efsanevi müzik yapımcısı Jack Antonoff'a ait.
Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi

Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi

Vizyon Tarihi: 02 Temmuz 2021
Yönetmen:

Yorumlar