Monster Hunter Filminden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Oldukça büyük bir kitlenin beğenisini toplayan Monster Hunter oyunu beyaz perdeye taşınıyor.

Monster Hunter oyununun filminde ilk video paylaşıldı. Filmin önümüzdeki yıl içerisinde sinemalarda yer alması bekleniyor. Yayınlanan tanıtım fragmanında Monster Hunter filminin nasıl olacağına dair oyunun hayranlarına fikir veriyor.

Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk kez Şangay Uluslararası Film Festivali'nde gösterildi. Yayınlandığı sırada telefon kamerası ile çekilmiş görüntüler, "Monster Hunter Asia" adlı Facebook sayfasına yüklendi. Tony Jaa ve Millia Jovovich'in yer aldığı sahneleri de videoda görüyoruz. Oldukça heyecanlı sahnelerin yer aldığı görüntüde Ron Prelman'ı da görüyoruz.

Monster Hunter Filminden Yayınlanan Video

Filmde, Monster Hunter evrenine açılan sihirli bi portaldan geçiş yapan Amerikan asklerini göreceğiz. Monster Hunter filmi oyundaki hikayeden daha farklı bir şekilde beyaz perdeye taşınacak.
Milla Jovovich, ekibin lideri oalrak Artemis karakterine hayat verecek. Yerel avıclardan tutun da devasa boyuttaki canavarlar ile nasıl savaşacaklarını öğrenmek zorunda kalacak olan ekip, canavarların portaldan geçip gerçek dünyaya ulaşabilmlerini engellemeye çalışacak.
Monster Hunter filmi 4 Eylül 2020 tarihinde vizyında girecek.

Yorumlar