Most Wanted Filminden Yeni Fragman

Yıldız oyuncu Josh Hartnett’ın başrolünde olduğu “Most Wanted” filminden yeni bir fragman yayınladı.

Beyazperdede görmeyi özlediğimiz ünlü aktör Josh Hartnett, “Most Wanted” filmi ile geri dönüyor. Daha önce adı “Target Number One” olan “Most Wanted” filminin yönetmenliğini Daniel Roby üstleniyor. Bir Nefes Ötede filmiyle tanıdığımız Daniel Roby, aynı zamanda filmin senaristliğini yapıyor. Filmin bir erteleme kararı alınmadığı takdirde 24 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Film sinema salonları haricinde dijital platformlar üzerinden de izlenebilecek. Ancak “Most Wanted” filmindeki şiddet öğeleri, madde kullanımı ve argo dil nedeniyle film 18 yaş ve üstü sınırı ile gösterilecek.

Most Wanted Filminin Konusu

Filmde Josh Hartnett, gizemli olayları çözmeye çalışan kararlı bir Kanadalı gazeteci olarak karşımıza çıkacak. Filmde eski bir bağımlı olan Daniel ile gazeteci Victor Malarek suç karşısında verdikleri mücadeleyi izleyeceğiz. Daniel, uyuşturucu pazarlığına zorlanır ve polisler tarafından kurulan bu komplonun sonunda Daniel 100 yıl hapis cezasına çarptırılır ve hapishanede türlü işkencelere maruz kalır. Victor Malarek ise, Daniel’in uğradığı haksızlığı açığa çıkarmak için komployu kuran polislerin peşine düşer ve Daniel’in özgürlüğüne kavuşması için elinden gelen her şeyi yapar.

Most Wanted Filminin Oyuncu Kadrosu

“Most Wanted” filminde Josh Hartnett’a Antoine Olivier Pilon, Stephen McHattie, Jim Gaffigan, Rose-Marie Perreault ve Don McKellar gibi yıldız isimler eşlik ediyor. 

Most Wanted Filminin Yeni Fragmanı

Yorumlar