Mr. Robot Dizisinin Dördüncü Sezon Fragmanı

Sevilen dizi Mr. Robot’un dördüncü ve final sezonu fragmanı yayınlandı.

Gündüzleri rakipsiz bir siber güvenlik uzmanı, geceleri azılı bir korsan hatta hırsız… Rami Malek’i bugünkü ününe taşıyan, devamında belki de Bohemian Rhapsody ile En İyi Erkek Oyuncu Oscarı’nın kapılarını açan, ilk üç sezonuyla izlenme rekorları kıran ve hayata, dünyaya karşı yaptığı tespitlerle kendine hayran bırakan Mr. Robot dizisinin dördüncü ve final sezonuna dair beklenen fragman sonunda yayınlandı. Malek’in ve dizinin hayranları beklemeye geçti.

 

Mr. Robot Fragmanında Elliot’a Sorgu

Psikolojik sorunlar yaşayan ve sezonlar ilerledikçe problemleri derinleşen baş kahraman Elliot’u yeni sezon fragmanında terapisti ile konuşurken görüyoruz. Terapistin Elliot’a sorduğu sorular ise oldukça çarpıcı. “Kaç kişinin canını yaktın? Kaç kişi senin yüzünden acı çekti?”. Bu sorulara Mr. Robot dizisinin resmi hesabı da şöyle ekleme yaptı: “Yaptığımız her şeye, canını yaktığımız herkese değdi mi?”

Mr. Robot Son Sezonu Uzun Bir Noel Bölümü Gibi Olacak

Dizinin yapımcısı Sam Esmail’in açıklamalarına göre sona ermekte olan dizinin son sezonu sanki uzun bir noel filmi veya bir dizinin noel bölümü gibi olacak. Dizi 2015’in noel haftasında geçecek.
 

Mr. Robot Dizisinin Dördüncü Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak

Uzun süredir netleştirilemeyen bu soru için tam bir tarih verilmese de bu fragman bir açıklama getirdi. Mr. Robot macerasını bitiren sezon bu sonbaharda yayında olacak.
 

Mr. Robot Dizisi Dördüncü Sezon Fragmanı

Mr. Robot

Mr. Robot

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar