Mr. Robot'un Son Sezonundan Son Fragman Yayınlandı

Sevilen dizi Mr. Robot’un dördüncü ve final sezonundan yeni fragman ve yayın tarihi açıklaması geldi.

Gündüzleri rakipsiz bir siber güvenlik uzmanı, geceleri azılı bir korsan hatta hırsız… Rami Malek’i bugünkü ününe taşıyan, devamında belki de Bohemian Rhapsody ile En İyi Erkek Oyuncu Oscarı’nın kapılarını açan, ilk üç sezonuyla izlenme rekorları kıran ve hayata, dünyaya karşı yaptığı tespitlerle kendine hayran bırakan Mr. Robot dizisinin dördüncü ve final sezonuna dair yeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragmanla birlikte final sezonunun yayın tarihi belli oldu.

 

Mr. Robot Son Sezonu Uzun Bir Noel Bölümü Gibi Olacak

Dizinin yapımcısı Sam Esmail’in açıklamalarına göre sona ermekte olan dizinin son sezonu sanki uzun bir noel filmi veya bir dizinin noel bölümü gibi olacak. Dizi 2015’in noel haftasında geçecek.
 

Mr. Robot Dizisinin Dördüncü Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak

Mr. Robot dizisinin yeni ve son sezonunun yayın tarihi uzun süredir merak ediliyordu. Aylar önce yayınlanan ilk fragmanda dizinin yeni sezonunun bu sonbaharda yayınlanacağı belirtilmiş ancak tarih verilmemişti. Final fragmanı olmasını beklediğimiz bu fragmanda belirtildiğine göre sevilen dizi Mr. Robot’un dördüncü ve son sezonu 6 Ekim 2019’da izleyici ile buluşacak.
 

Mr. Robot Dizisi Dördüncü Sezon Fragmanı

 

Yorumlar