Mrs. March Filminin Başrolü Elisabeth Moss Olacak

Mrs. March Filminin Başrolü Elisabeth Moss Olacak

Elisabeth Moss, gerilim filmi olan “Mrs. March“ın başrolüne seçildi.

Elisabeth Moss, en son gerilim-korku filmi olan "Invisible Man" kadrosunda yer almıştı. Şimdi ise yine bir gerilim filmi olan "Mrs. March"ın başrol oyunculuğu için Blumhouse ile anlaşma imzaladı. Yeni filmi, henüz yayınlanmamış "Mrs. March" isimli kitabın uzun metraj uyarlaması olacak. Moss ise yazar kocasının son kitabını kendisinden esinlenerek yazdığını fark eden ve kendi gerçekliğini keşfetmeye çalışırken psikolojisi bozulan bir kadını canlandıracak.

Elisabeth Moss'dan Filmle İlgili Açıklama

Virginia Feito'nun "Mrs. March" isimli kitabından uyarlanacak film hakkında Elisabeth Moss: "Virginia’nın romanını bir oturuşta okudum ve o kadar etkilendim ki Mrs. March’ı oynamam gerektiğini biliyordum. Bir karakter olarak büyüleyici, karmaşık ve son derece insani. Dişlerimi ona batırmak için sabırsızlanıyorum. Mrs. March, Love And Squalor Pictures'ın yapmak için inşa edildiği türden, kadın liderliğindeki ilgi çekici ve meydan okuyucu bir proje. Şirket olarak ilk çıkışımızı yapmaktan ve Blumhouse'la ortaklık kurmaktan dolayı heyecanlıyız." dedi.

Moss Hem Yapımcı Hem Oyuncu Olacak!

Filmin esin kaynağı olan roman 2021 yılının Ağustos ayında ABD'de yayınlanacak. Moss, aynı zamanda Lindsey McManus ile birlikte Love and Squalor Pictures şirketini temsilen yapımcı olacak. Kitabın yazarı Virginia Feito, Carla Hacken ve Bea Sequeira projede yönetici yapımcı olacak. Virginia Feiot, aynı zamanda filmin senaryosunu hazırlayacak. Filmin çekim takvimi 2021 yılının yaz ayları olarak belirlendi. Ancak kitabın aynı yıl Ağustos ayında raflarda yerini alacak olması, çekimlerin ertelenmesine neden olabilir.

Yorumlar