Mulan Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Mulan, canlı aksiyon versiyonu ile 22 yıl aradan sonra izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

1998 yılında ilk kez vizyona giren Mulan, 22 yılın ardından canlı aksiyon versiyonu ile severlerinin karşısına çıkıyor. Eylül 2018'de çekimlerine başlanan Mulan filminden ilk fragman paylaşıldı.

Dünya Kadınlar Futbol Dünya kupası finalinde Mulan'ın ilk fragmanını yayınlandı. 2020 yılının Mart ayında çıkacak olan Mulan, Disney'in canlı aksiyon film arşivine girecek.  
Niki Caro (Whale Rider) tarafından yönetilen Mulan'da Yifei Liu, savaş gazisi olan Hua Zhou'nun kızı Hua Mulan rolüne hayat veriyor. Hun işgalini engellemek için askere çağırışan Mulan, babasının evde kalmasını isteyerek saçlarını bir erkek gibi yaparak askere gider. Askerde Ping ismini alan Mulan, Hunlar ile girdikleri savaşta zekası ile Çin ordusunun galibiyet almasını sağlar.
Mulan, Tony Bancroft ve Barry Cook'un yönettiği 1998 yılındaki animasyon filmine dayanıyor. Çıktığı yıllarda oldukça beğenilen ve yıllar içerisinde popülerliğini kaybetmeyen Disney filminin canlı aksiyon versiyonu 27 Mart 2020 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Mulan Filminin Fragmanı

Yorumlar