Müslüm Filminin Hedefi 10 Milyon Seyirci!

Müslüm Filminin Hedefi 10 Milyon Seyirci!

26 Ekim'de vizyona girecek olan ve sinema severlerin büyük bir merakla beklediği Müslüm filminin bütçesi ve seyirci hedefi açıklandı.

Bu İşte Bir Yalnızlık Var'da tanıdığımız Ketche'nin ve Ayla'dan tanıdığımız Can Ulkay'ın birlikte yönettiği Müslüm filmi ünlü arabesk sanatçısı Müslüm Gürses'in hayatını anlatıyor. Filmde Müslüm Gürses'e, Timuçin Esen hayat verirken, son dönemlerin yükselen yıldızı Taner Ölmez ise Müslüm Gürses'in kardeşi Ahmet Akbaş'ı canlandıracak. Filmde ayrıca Erkan Kolçak Köstendil, Erkan Can, Erkan Avcı, Zerrin Tekindor ve Güven Kıraç gibi isimler de yer alıyor.

Müslüm filminin açıklanan bütçesi 21 milyon TL oldu. İyi bir reklam bütçesi de yaratılan filmin beklentisi de çok büyük. Can Ulkay'ın önceki filmi Ayla için harcanan para 14 milyon TL olmuştu. Müslüm filminin gişeden harcadığı parayı kazanarak dönmesi için 1.5 milyon civarı bir seyirci barajını geçmesi gerekiyor ancak çekimlerin 1 yıl süren filmin iddiası çok daha büyük. Müslüm filminin yapımcıları tam 10 milyon izleyiciye ulaşmak ve Türkiye rekorunu kırmak istiyorlar.

Yorumlar