Natalie Dormer’lı Suç Filmi Karanlıkta’da Tempo Bir An Düşmüyor!

Deadpool’la çıkış yapan Ed Skrein ve Emily Ratajkowski’nin eşlik ettiği sürükleyici ve sürprizi bol suç filmi Karanlıkta 17 Ağustos’ta seyirciyle buluşacak.

Game of Thrones ve The Hunger Games serisinin yıldızlarından Natalie Dormer’a, Deadpool’la çıkış yapan Ed Skrein ve Emily Ratajkowski’nin eşlik ettiği sürükleyici ve sürprizi bol suç filmi  Karanlıkta 17 Ağustos’ta seyirciyle buluşacak. Merakla beklenen filmin yönetmen koltuğunda Anthony Byrne yer alıyor. Filmin senaryosunda güzel başrol Natalie Dormer ve yönetmen Byrne imzası bulunuyor.

 Görme engelli bir piyanist olan Sofia’nın hayatı, üst komşusu Veronique’nin şüpheli bir cinayete kurban gitmesiyle alt üst olur. Olayın sorumluları, cinayetin tek tanığı olan genç kadının peşine düşerler. Sofia kendini bir anda acımasız bir suç örgütünün hedefi haline gelmiş halde bulur. Gizli ajanlarla, suç ve şantajlarla dolu yeraltı dünyasında cinayetin perde arkasını çözmeye çalışırken Sofia’nın yolu, Veronique’nin eski bir savaş suçlusu olan babasıyla kesişecektir.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.