Nefesler Fi Dizisinin 2. Bölümü İçin Tutuldu!

Fi, toplam, 11 kategoride dünya çapında 572 projenin yarıştığı törenin finalistler arasında yerini almayı başardı. Bu yıl yine dünya çapında ses getiren; Black Mirror, Big Little Lies, Humans, Broadchurch, The Young Pope, Westworld gibi yapımların yarıştığı “C21 Uluslararası Drama Ödülleri”nde Fi dizisi de yerini aldı.

9 Kasımda 2. Sezonun ilk bölümüyle seyirciyle buluşan dizi ilk üç günde 4 milyon izleyiciye ulaştı. Fragmanları Youtube üzerinden milyonlarca kez tıklanmasıyla trendler listesine girdi. Bu akşam yayınlanılması beklenen dizi 17 Kasım'da ekranlarda olacak.

Perşembe akşamı yayına giren ve başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Osman Sonant, Büşra Develi, Berrak Tüzünataç ve Tülay Günal’ın rol aldığı Fi yeni sezonu Çi’nin ilk bölümün ardından dizi sosyal medyanın gündemine oturdu. Yeni katılan oyuncularla birlikte kadrosu daha da güçlenen Fi, Çi sezonuyla da ilk sezonu gibi milyonların takip ettiği bir dizi olacak.

İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Duru'yu elde ederek isteğine ulaşan Can Manay için gerçek sınav başladı. Can Manay ve Duru arasındaki cesur sahneler ekrana kilitlerken; Deniz’in her şey vazgeçmiş hali derinden etkiledi. Can Manay’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak isterken tüm hayatı alt üst olan Özge, yeniden harekete geçti. Finale ise aylardır ülke ülke gezen Deniz’in Duru ile yaşadığı eve geri dönüşü damga vurdu.

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler