Netflix, Animasyon Filmi Bir Ay Masalı'ndan Fragman Ve Afiş Paylaştı

Netflix, Animasyon Filmi Bir Ay Masalı'ndan Fragman Ve Afiş Paylaştı

Animasyon efsanesi Glen Keane'nin yönettiği Bir Ay Masalı (Over the Moon) filminin fragmanı ve afişi yayınlandı. Bir Ay Masalı 2020 Sonbahar'da Netflix'te.

Yönetmenlik koltuğunda Dear Basketball'dan tanıdığımız Oscar ödüllü Glen Keane'nin yer aldığı animasyon türündeki Netflix filmi Bir Ay Masalı'nın resmi fragmanı ve afişi paylaşıldı. Senaryosunu Audrey Wells'in kaleme aldığı filmin bestesi Oscar ödüllü Steven Price'a, müzikleri ise Chsristopher Curtis, Marjorie Duffield ve Helen Park'a ait.

Oscar ödüllü Glen Keane'nin yönettiği Bir Ay Masalı (Over the Moon) animasyon filminin konusu ise şöyle: Mitolojik bir Ay Tanrıçası’nın varlığını babasına kanıtlamaya çalışan kararlı ve bilimle meraklı küçük bir kız çocuğu, inşa ettiği roketle uzaya çıkar. Ay’a ulaştığında beklenmedik bir maceraya ve fantastik yaratıklarla dolu yeni bir diyar keşfeder. Bir Ay Masalı (Over the Moon) hayal gücünün sınırlarını zorlayan heyecan dolu bir müzikal macera.

Bir Ay Masalı Resmi Fragmanı

Animasyon filminin İngilizce dilindeki doblörleri ise şöyle: Cathy Ang (Fei Fei), Phillipa Soo (Chang'e), Robert G. Chiu (Chin), Ken Jeong (Gobi), John Cho (Baba), Ruthie Ann Miles (Anne), Margaret Cho (Teyze Ling), Kimiko Glenn (Teyze Mei), Artt Butler (Amca), ve Sandra Oh (Mrs. Zhong).
Animasyon filmi Bir Ay Masalı 2020 yılının Sonbaharı'nda izleyicileri ile buluşacak. Filmin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Ay Masalı Afişi

Yorumlar