Netflix, Atiye Dizisinin 2. Sezon Yayın Tarihini Açıkladı

Netflix, Atiye Dizisinin 2. Sezon Yayın Tarihini Açıkladı

Netflix, yayınladığı bir video ile orijinal yapımı olan Atiye dizisinin ikinci sezon yayın tarihini duyurdu. Atiye dizisinin 2. sezonu 10 Eylül'de Netflix'te!

190'dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmeti Netflix, birçok kişinin merakla beklediği Atiye dizisinden ikinci sezon tarih duyurusunu yaptığı bir video yayınladı.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün paylaştığı Netflix dizisi Atiye (The Gift), yayınlanan ilk sezonu ile oldukça büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. İlk sezonu ile  27 Aralık 2019'da gösterime giren Netflix'in ikinci Türk dizisi olan Atiye'nin yönetmenlik koltuğunda Gönenç Uyanık ve Ozan Açıktan yer alırken, senaryosunu ise Şengül Boybaş, Nuran Evren Şit ve Cansu Çoban gibi isimler kaleme aldı.

Atiye 2. Sezon Tarih Duyurusu

Başrollerini Beren Saat (Atiye) ve Mehmet Günsür (Erhan)'ün paylaştığı Atiye'de; Metin Akdülger (Ozan), Melisa Şenolsun (Cansu), Başak Köklükaya (Serap), Civan Canova (Mustafa), Tim Seyfi (Serdar) ve Meral Çetinkaya (Zühre) gibi isimler yer alıyor.

Bildiğin her şeyin ötesinde başka gerçekler var. #Atiye, ikinci sezonuyla 10 Eylül’de sadece Netflix’te

Şengül Boybaş'ın “Dünyanın Uyanışı” adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizi, genç ve güzel bir ressam olan Atiye adındaki bir kadının mistik hikayesini konu ediyor. Ailesi ve sevgilisi Ozan ile mutlu bir yaşamı olan Atiye'nin hayatı, bir gün dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’ye gerçekleştirdiği ziyaretle bambaşka bir hal alır. Atiye'nin bölgede yaptığı gezi sırasında, Erhan adındaki bir arkeolog, Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağlantı olduğuna dair bir sembol keşfeder. Bu gizemli olayın peşine düşmeye karar veren Atiye, kendisine bambaşka bir kapı açan bu antik tapınakta geçmişini aramaya başlar. Atiye, geçmişin kapılarını araladıkça, geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulamaya başlar.
Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar'ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.

Atiye 1. Sezon Fragmanı

Yorumlar