Netflix Belgeseli Rising Phoenix'ten Fragman Yayınlandı

Netflix Belgeseli Rising Phoenix'ten Fragman Yayınlandı

Netflix'in belgesel ve spor türündeki yeni yapımı Rising Phoenix (Anka Yükseliyor: Paralimpik Oyunları)'ten fragman paylaşıldı.

190'dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan Netflix, belgesel ve spor türündeki yapımları arasına bir yenisini daha ekliyor.

Yönetmenliğini Ian Bonhôte ve Peter Ettedgui'nin üstlendiği Netflix filmi Rising Phoenix (Anka Yükseliyor: Paralimpik Oyunları)'ten resmi fragman yayınlandı. Belgesel ve spor türündeki yeni Netflix filminin konusu; Anka Yükseliyor, Paralimpik Oyunları'nın sıra dışı öyküsünü anlatıyor. 2. Dünya Savaşı'nın enkazından yükselen ve bugün gezegenin en büyük üçüncü spor etkinliği hâline gelen Paralimpik Oyunları, dünyanın engelli olmaya, çeşitliliğe ve insan potansiyeline bakışını değiştirmeye devam eden küresel bir hareketin fitilini ateşledi.

Anka Yükseliyor: Paralimpik Oyunları'nın Hikâyesi Resmi Fragmanı

Belgeselde yer alan isimler ise; Tatyana McFadden, Jonnie Peacock, Bebe Vio Beatrice ve Jean Baptiste Alaize.
Netflix'in belgesel ve spor türündeki yeni yapımı Rising Phoenix (Anka Yükseliyor: Paralimpik Oyunları) 26 Ağustos tarihinde Netflix'te yayında olacak.

Yorumlar