Netflix Belgeselleri Ücretsiz Olarak Youtube'da

Netflix Belgeselleri Ücretsiz Olarak Youtube'da

10 adet Netflix belgeseli Youtube’da ücretsiz olarak sunulmaya başlandı.

Dünyanın şimdilik en büyük seç-izle platformu olma özelliğine sahip olan Netflix; koronavirüs salgını süresince gerek kullanıcıların gerek yapımcıların sığındıkları liman olmaya devam ediyor. Bu dönemde resmen gücüne güç katan kuruluş çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Sinemayı online olarak evlere taşımanın bir adet haline geldiği bugünlerde Netflix belgeselleri de seyirciye açılıyor.

10 Adet Belgesel Youtube’da Ücretsiz

Netflix; bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında eğitmenlere ücretsiz içerik sunabilmek adına kendi bünyesinde 10 adet belgeseli Youtube kanalına yükledi. Belgesellerin bütün bölümleri ücretsiz olarak izlenebiliyor. Netflix’in daha fazla belgeseli ücretsiz erişime açması beklenirken, ilk 10 belgesel ise şöyle: Our Planet, 13th, Knock Down the House, Explained, Abstract: The Art of Design, Babies, Chasing Coral, Period. End of Sentence, The White Helmets ve Zion. Belgesellere Netflix'in Youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

Netflix Belgesellerine Altyazı Eklenecek

Netflix’in Youtube kanalına eklediği 10 ücretsiz belgesel için şimdilik sadece İngilizce dil desteği var. Ancak kısa süre içerisinde hem daha fazla belgeselin hem de bu belgeseller için birçok dilde altyazı desteğinin gelmesi bekleniyor.

Yorumlar