Netflix, Cowboy Bebop Yapımını Askıya Aldı

Netflix, Cowboy Bebop Yapımını Askıya Aldı

Netflix, Cowboy Bebop’un başrol oyuncusunun yaralanmasından dolayı yapımı askıya aldı.

İlk defa 1998 yılında yayınlanan Cowboy Bebop’un aynı adını taşıyacak Netflix Orijinal yapımı, dizinin başrol oyuncusu John Cho’nun çekimler sırasında yaralanmasıyla askıya alındı. Dizi çekimlerine 7 ile 9 ay sonra tekrardan başlanabileceği belirtildi.

Geçtiğimiz aylarda yapılan açıklamalarda 1998 yılında yayınlanan Cowboy Bebop anime serisinin live-action çekimlerine başlandığı duyurulmuştu. Her sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin başrol oyuncusu John Cho’nun sette dizinden yaralanma geçirdiği açıklandı. Netflix, bu talihiz kazanın ardından yaptığı açıklamada, dizi çekimlerinin askıya alındığın açıkladı.

Dizinin Çekimleri 7 ila 9 Ay Ertelendi

John Cho’nun sağlık durumu hakkında elde edilen son bilgilere göre, Yeni Zelanda’da devam eden çekimler esnasında dizinden yaralandı. Cho’nun ameliyat için Los Angeles’a geri dönmek zorunda kaldığı ve dizinin çekim sürecinin geçici olarak durdurulduğu belirtildi. Aktörün ameliyatının ardından rehabilitasyon tedavisi alması gerektiği, bu nedenden ötürü çekimlerin 7 ila 9 ay sonra tekrardan başlayacağı bildiriliyor.
Dizinin bu kazadan önce birkaç bölümünün tamamlandığını belirtilirken, yapımın lansman tarihi de belirsiz. Netflix’in, dizinin başrol oyuncusunu değiştirme gibi bir niyetlerinin olmadığı söyleniyor. Dizinin başrollerinde John Cho’ya Mustafa Shakir ve Daniella Pineda eşlik ediyor.

Cowboy Bebop’un Konusu

Bu canlı çekim dizide ödül avcısı bir arkadaş grubu, galaksinin en tehlikeli suçlularının peşinde. Yeterince yüksek bir bedel karşılığında dünyayı kurtarmaya hazırlar.

Yorumlar