Netflix Dizisi Barbarians'tan Resmi Fragman Yayınlandı

Netflix Dizisi Barbarians'tan Resmi Fragman Yayınlandı

Teutoburg Ormanı Savaşı'nda üç kişinin kaderlerinin iç içer geçtiği Alman Yapımı Netflix dizisi Barbarians'tan resmi fragman paylaşıldı.

190'dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan Netflix, dizi kütüphanesine bir yenisini daha ekliyor. 23 Ekim tarihinde yayınlanacak aksiyon, macera ve dram türündeki bu yapım: Barbarians.

Yönetmenlik koltuğunda Barbara Eder (Thank You for Bombing) ve Vikings: Valhalla yapımında da yer alan Steve Saint Leger yer alıyor. Yeni Netflix dizisi Barbarians, Cermen kabilelerinin roma İmparatorluk ordusunu topraklarından kovma hikayesini konu alıyor.

Netflix dizisi Barbarians'ın resmi fragmanı

Fragmanı yayınlanan Netflix dizisi Barbarians'ın oyuncu kadrosunda; Varus rolünde Gaetano Aronica, Berulf Buddy Y rolünde Bence Ferenczi, Thusnelda rolünde Jeanne Goursaud, Ansgar rolünde Jeremy Miliker gibi isimler yer alıyor.
Barbarians dizisinin konusu ise; Milattan sonra 9'da Cermen savaşçıların Roma İmparatorluğu'nun yayılışını dizginlemeyi başardığı Teutoburg Ormanı Savaşı'nda üç kişinin kaderleri iç içe geçer. Düşman Cermen kabileleri, Roma imparatorluk ordusunu topraklarından kovmak için birlik olmalıdır. Bu ittifak onların tarihini ebediyen şekillendirecektir.
Barbarians, 23 Ekim tarihinde Netflix’te izleyicileri ile buluşacak.

Yorumlar