Netflix Dizisi Dark'ın Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı

Netflix Dizisi Dark'ın Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı

Önceki sezonları ile ortalığı kasıp kavuran Netflix dizisi Dark'ın tüm soru işaretlerini giderecek final fragmanı yayınlandı. Dark final sezonu 27 Haziran’da.

Dünya'nın önde gelen yayın platformu Netflix, 2017 yılında orijinal yapımları arasına Dark dizisini eklemişti. 2018 yılında ikinci sezonu yayınlanan Dark, Netflix orijinal yapımları arasında en çok ilgi gören diziler arasına girmeyi başarmıştı.

Final sezonu Berlin ve çevresinde çekilen dizi geçtiğimiz yıl Haziran ayında başlayıp Aralık'ta tamamlanmıştı. Netflix, 27 Haziran'da yayında olacak olan sınırları zorlayan ödüllü dizisi Dark'ın merakla beklenen üçüncü sezonundan fragman paylaştı. Yönetmen koltuğunda diğer sezonlarda da görev alan Baran bo Odar yer alırken final sezonunun senaryosunu Jantje Friese kaleme aldı.

Dark dizisi final sezonu fragmanı

Ödüllü Nikolaus Summerer ve Simone Bär yine kamera arkasında ve casting’ten sorumlu olduğu dizinin yürütücü yapımcılığını bu sezonda Jantje Friese ve Baran bo Odar yanı sıra, Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling üstlendi.

Dark dizisi final sezonu hakkında

Üçüncü ve son sezonunda DARK, zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçerek zihnin sınırlarını zorlayan bir sona yaklaşıyor. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas,Winden'ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışır. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak. İki dünya... Karanlık ve aydınlık... Ve tüm bunların merkezinde trajik ve destansı bir aşk hikâyesi…

Dark dizisi oyuncu kadrosu

Önceki sezonlarda oyuncu kadrosunda yer alan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn final sezonunda da yer aldı. Ayrıca diziye üçüncü sezon katılan isimler ise; Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner.
Dark, üçüncü ve final sezonuyla 27 Haziran’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Yorumlar