Netflix Dizisi Glow'un 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in sevilen dizilerinden olan GLOW'un 3. sezon resmi tanıtım fragmanı yayınlandı. Vegas'ta her şey mümkün.

GLOW 9 Ağustos'ta Netflix platformunda yayında olacak. İlk iki sezonu ile büyük beğeni toplayan GLOW'un 3.sezonundan iki buçuk dakikalık ilk fragmanı yayınlandı.

80'li yılların şov programlarından esinlenerek hazırlanan GLOW (Gogeous Ladies of Wrestling), yıldız olma hayallerini gerçekleştirebilmek ve işsizlik sıkıntısını ortadan kaldırmak için GLOW kadrosunda yer alan Ruth Wilder'ın hikayesine yer veriliyor. 80'lerin ruhunu yaşatan ilk sezonu ile büyük beğeni topladı. İkinci sezonda ise kadınların mücadelelerini feminen bakış açısıyla anlatan dizi, hayran kitlesini daha da artırdı.
Carly Mensch ile Liz Flahive ikilisinin yaratıcılığını üstlendiği dizinin baş rollerinde, Allison Brie, Betty Gilpin ve Marc Maron yer alıyor.

GLOW 3. Sezonu 9 Ağustos'ta netflix'te Yayında Olacak

GLOW'un 3. sezonunda, 1980'lerde Los Angeles'ta yaşayan bir grup uyumsuz kadın, kendilerini Güreşin Özel Kadınları olarak baştan yaratır. Orange is the New Black ekibinden yeni bir komedi izleyeceğiz. Oyucnu kadrosunda Betty GilpinAlison BrieMarc MaronBritney YoungSydelle NoelKimmy GatewoodBritt BaronKia Stevens ve Sunita Mani'nin yer aldığı GLOW'un 3. sezonu 9 Aralık'ta Netflix'te yayınlanacak.

GLOW 3. Sezon Fragman

Yorumlar