Netflix Dizisi The Rain'in 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix Dizisi The Rain'in 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

İlk iki sezonu ile oldukça beğeni toplayan Netflix dizisi The Rain, final sezonu ile son kez seyircisinin karşısına çıkacak. The Rain, 6 Ağustos'ta Netflix'te.

190'dan fazla ülkede 183 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın Netflix, bir orijinal yapım dizisinin daha final sezonunu yayınlamaya hazırlanıyor. Yağmurla yayılan ölümcül bir virüs nedeniyle bir yer altı sığınağında saklanan Simone ve Rasmus'un bilim insanı babalarından ayrı düştüğü dram, bilim kurgu ve gerilim türündeki Netflix dizisi The Rain'in üçüncü ve final sezonunun resmi fragmanı yayınlandı. 

Yaratıcılarının Jannik Tai Mosholt, Christian Potalivo ve Esben Toft Jacobsen'in olduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Simone rolünde Alba August, Rasmus rolünde Lucas Lynggaard Tønnesen, Martin rolünde Mikkel Boe Følsgaard, Patrick rolünde Lukas Løkken, Lea rolünde Jessica Dinnage ve Sten rolünde Johannes Kuhnke yer alıyor.

Netflix dizisi The Rain'in 3. sezon fragmanı

Netflix dizisi The Rain'in konusu ise şöyle; Acımasız bir virüsün İskandinavya nüfusunu kırıp geçirmesinden altı yıl sonra, iki kardeş güvenli bir yer ve sorularına yanıt aramak için kurtulan diğer gençlere katılır. Yağmurun İskandinavya nüfusunun büyük bir kısmını yok etmesinden yıllar sonra Simone ve Rasmus, insanlığı nasıl kurtaracakları hakkında anlaşmazlığa düşer. Biri dünyayı kurtarmak, diğeri yeni bir dünya yaratmak istiyor. Rasmus ve Simone arasındaki savaş, insanlıktan geriye kalanları kurtarmak için verdikleri mücadeleyle tekrar başlıyor.
The Rain 3. sezonu, 6 Ağustos'ta Netflix'te yayında.

Yorumlar