Netflix Dizisi The Witcher’ ın 2. Sezon Çekimleri Başlıyor

Netflix Dizisi The Witcher’ ın 2. Sezon Çekimleri Başlıyor

Netflix’ in sevilen fantastik dizisi The Witcher’ ın ikinci sezonu merakla bekleniyor. Popüler dizi The Witcher çekimlerine Ağustos ayında başlayacak.

Andrzej Sapkowski'nin aynı adlı kitap serisinden uyarlanan Netflix dizisi The Witcher, ilk sezonu ile birlikte büyük ses getirdi. Başrollerini Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan’ ın paylaştığı fantastik dizinin yeni sezon çekimlerine de Ağustos ayında başlanılacak.

Koronavirüs sebebiyle birçok film ve dizi projesi yayınlanmamış veya çekimleri ertelenmişti. Bununla beraber stüdyoların çalışmalarına ne zaman başlamaya uygun olacağı da bilinmiyordu. Alınan önlemler kapsamında çekim sürecinin ağır bir şekilde ilerleyebilir hatta sene sonuna kadar devam edebilir.  The Witcher dizisinin muhteşem efekt çalışmalarını yürüten Platige Image, ikinci sezon çalışmalarını 2021 yılına kadar bitirmeyi hedefliyor.

Sekiz bölümden oluşan sezonu için yaklaşık dört buçuk aylık bir çekim sürecine girmesi beklenen dizinin 2021 yazında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Yorumlar