Netflix; Drive To Survive İkinci Sezon Fragmanını Yayınladı

Netflix belgeseli Drive to Survive’ın ikinci sezonundan ilk fragman paylaşıldı.

Netflix’in dünyanın en çok seyirciye sahip olan ve en prestijli sporlarından birisi olan Formula 1’i mercek altına aldığı belgesel yapımı Drive to Survive’ın ikinci sezonunun ilk fragmanı yayınlandı. İlk sezonuyla F1 hayranlarından büyük ilgi toplayan ve ülkemizde de çok sayıda Netflix kullanıcısı tarafından izlenen Drive to Survive’ın ikinci sezonu çok daha iddialı gözüküyor.

2019 Almanya Grand Prix ve Büyük Takımlar Yer Alacak

Drive to Survive belgeselinin ilk sezonunda F1 2018 sezonu mercek altına alınmış ve Renault, Haas gibi takımlara odaklanılmıştı. Netflix; ikinci sezon ile birlikte büyük takımları mercek altına alacak. 2019’daki Almanya Grand Prix’i yağmur, kazalar, arızalar ve şok edici sonuçları ile sezona damga vurmuştu. Günün kaybedenlerinden olan Mercedes takımı o yarıştaki görüntülerin belgeselde yer almasına izin vermemişti. Ancak büyük ihtimalle Almanya Grand Prix bölümü belgeselde yer alacak.

Drive to Survive İkinci Sezonu Ne Zaman

10 bölümden oluşacak olan ve Formula 1 2019 sezonunu mercek altına alan Drive to Survive belgeseli; Netflix platformu üzerinden 28 Şubat tarihinde izlenebilir olacak.

Yorumlar