Netflix'e The Witcher Filmi Geliyor

Netflix'e The Witcher Filmi Geliyor

Netflix; The Witcher için animasyon film yapıyor.

Fantastik bir roman serisi olarak hayatımıza giren ardından oyun dünyasında ortalığı birbirine katıp çok sevilen The Witcher serisi; Netflix tarafından geçtiğimiz yıl dizi haline getirilmişti. The Witcher dizisinin Henry Cavill’in başrolünde yer aldığı birinci sezonu yayınlanmış ve ikinci sezonunun 2021 senesinde geleceği duyurulmuştu. The Witcher dizisinin 76 milyon izleyiciye ulaşmasının ardından Netflix bu seferde The Witcher için bir animasyon film üretebilir.

Netflix’te Animasyon Dönemi Başlıyor

Kendi orijinal animasyon dizileriyle oldukça büyük işler başaran Netflix; son dönemlerde ilginç işler yapmaya devam ediyor. Studio Ghibli’nin ürettiği ve dünya çapında çok sevilen birçok animasyon yapımı bünyesine ekleyen Netflix, ilk Pikachu temalı filmin de kendi bünyesinde yeniden uyarlanacağını belirtmişti. Şimdi de The Witcher’ın romanı temel alan The Witcher: Nightmare of The Wolf isimli bir animasyonu yapılabilir. Bu konuda dizinin de senaryosunu yazan Beau DeMayo ile anlaşıldığı yönünde iddialar var.

The Witcher Filminin Konusu Ve Yayın Tarihi

The Witcher dizisini yazan Beau DeMayo tarafından kaleme alınacak olan animasyon filmin konusu şimdilik tam olarak bilinmiyor. Ancak filmin oyunu veya diziyi değil direkt olarak kitapları konu edineceği ve daha önce anlatılmayan bir hikayeyi anlatacağı söyleniyor. The Witcher: Nightmare of The Wolf filmiyle ilgili iddialar gerçek çıkarsa filmin dizinin ikinci sezonuyla eş zamanlı olarak 2021 senesinde Netflix’te olması bekleniyor.

Yorumlar