Netflix, Emily In Paris Dizisinden Fragman Paylaştı

Netflix, Emily In Paris Dizisinden Fragman Paylaştı

Netflix, başrolünde Lily Collins'in yer aldığı dram-komedi türündeki yeni dizisinden fragman yayınladı. Emily in Paris, 2 Ekim'de Netflix'te yayında.

190'dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmeti Netflix, dizi arşivine bir yenisini daha ekliyor.

Dram ve komedi türündeki yeni Netflix dizisinin yönetmen koltuğunda The Craft, Hamlet 2 gibi yapımların da yönetmenliğini üstlenen Andrew Fleming yer alıyor. Yaratıcısının Darren Star olduğu dizinin senaryosunu ise Sarah Choi, Deborah Copaken ve Emily Goldwyn  kaleme aldı. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan dizinin bölümleri ise 30 dakika olacak.

Emily in Paris dizisinin resmi fragmanı

Lily Collins'in yapımcılığı üstlendiği ve Emily Cooper karakterini canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Camille Razat ve Kate Walsh gibi isimler yer alıyor.
Emily in Paris dizinin konusu ise şöyle; Şikago'daki hırslı pazarlama yöneticisi Emily beklenmedik bir şekilde hayalini kurduğu işe Paris'te ulaştığında, iş, arkadaşlar ve romantizm üçgeninde yeni bir hayata kucak açar.
Emily in Paris, 2 Ekim 2020 tarihinde Netflix'te izleyicileri ile buluşacak.s-

Yorumlar