Netflix, Ezel Akay İmzalı 9 Kere Leyla Filminin Fragmanını Paylaştı

Netflix, Ezel Akay İmzalı 9 Kere Leyla Filminin Fragmanını Paylaştı

Netflix üzerinden seyircisi ile buluşacak olan 9 Kere Leyla filminden fragman paylaşıldı.

Netflix, pandemiden dolayı vizyona giremeyen fantastik komedi türündeki 9 Kere Leyla filminin haklarını satın almıştı. Güçlü bir kadroya sahip olan film, duyurulduğundan itibaren merak uyandırmayı başarmıştı. Başrollerini Haluk Bilginer (Adem), Demet Akbağ (Leyla) ve Elçin Sangu (Nergis) üstlenirken,  Fırat Tanış (Mahdum) ve Alican Yücesoy (Haris) da üçlüye eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda birçok başarılı filme imza atmış olan Ezel Akay oturuyor. 

Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.

9 Kere Leyla Filmi Fragmanı

Başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve AlicanYücesoy’un yer aldığı film, 4 Aralık Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Yorumlar