Netflix Filmi Hayırsever’den Türkçe Altyazılı Fragman

Netflix’in ‘Hayırsever’ filminin altyazılı fragmanı ve posteri yayınlandı.

Dünya çapında başarılara imza atan Netflix’in yeni yapımı olan ‘Hayırsever’ filminin ilk altyazılı fragmanı ve posteri yayınlandı. Dram filmi olan ‘Hayırsever’ 16 Mayıs 2019 tarihinde Netflix platformunda Netflix takipçileri ile buluşacak.

 

HAYIRSEVER FİLMİ OYUNCU KADROSU  

Filmin başrolünü ‘Star wars: Rebels’, ‘Alex, Inc.’ ve ‘Good Place’ gibi başarılı yapımlarla tanıdığımız Tiya Sincar üstleniyor. ‘Hayırsever’ filminde başarılı oyuncuya Chad Connell, Marco Grazzini, Mark Camacho, Elana Dunkelman, Daniela Sandiford, Jesse Camacho, Kenny Wong ve Robert Crooks gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Kate Melville yapıyor.
 

HAYIRSEVER FİLMİNİN KONUSU  

Karşılıksız iyiliğin konu edildiği ‘hayırsever’ filminde gözü kara olan ve kendini yeni haberler için riske atan genç gazeteci Kate Bradley, gazete yönetimi tarafından kendini riske atmasını engellemek için sahadan uzaklaştırılır ve kendisine özel bir görev verilir. Kate’in görevi, kimliğini gizleyerek New York’taki evlerin kapılarına 100.000 dolar bırakan hayırseverin kim olduğunu bulmaktır. Kate, karşılıksız hiçbir iyiliğin yapılmayacağına inananlardandır. Bu görevi önemsemese de bu gizli hayırsever adamın yaptığı iyiliğin kısa sürede ülkede duyulduğunu ve bir süre sonra kapılara bırakılan para dolu çantaların sayısının arttığını görür. Gizli hayırseverin yaptığı yardım duyuldukça, diğer insanların da onu örnek alarak birbirine yardım ettiklerini görmeye başlar. Asıl soru, bu iyiliği baştan hayırsever kimdir ve Kate başta kötülük yapacağına dair şüphelendiği bu hayırseveri bulabilecek midir?

Yorumlar