Netflix Filmi Horse Girl'den Fragman Yayınlandı

Netflix yapımı Horse Girl; dünya prömiyerini Sundance’te yapacak.

Netflix’in 2020 için hazırladığı en iddialı yapımlardan olan ve seneye damga vurması beklenen Horse Girl filminin ilk fragmanı yayınlandı. Dünya prömiyerini 23 Ocak-2 Şubat arasında düzenlenecek olan Sundance Film Festivali’nde yapacak ve festivalde ödül için yarışacak olan Horse Girl filminin; önümüzdeki senenin ödül sezonuna damga vurması bekleniyor.

Horse Girl Filminin Konusu

Horse Girl filminin odağında Sarah isimli bir karakter bulunuyor. Atlara özel ilgisi olan Sarah; doğaüstü diziler seyreden tuhaf bir kadın. Tam bu aşamada Sarah; rüyalarını adım adım uyanıkken yaşamaya başlıyor ve gerçeklik algısını kaybetme aşamasına geliyor. Film Sarah’ın ilginç hayatının yanı sıra kendisiyle verdiği psikolojik savaşı da anlatıyor.

Horse Girl Filminin Kadrosu ve Yayın Tarihi

Horse Girl filminin başrolünde Altın Küre adaylığı bulunan Alison Brie yer alıyor. Brie aynı zamanda filmin yönetmeni olan Jeff Beane ile birlikte senaryoyu da kaleme aldı. Filme Alison Brie’ye Debby Ryan, John Reynolds, Molly Shannon, John Ortiz eşlik edecek. Film; Sundance Film Festivali’nin ardından 7 Şubat 2020 tarihinde Netflix’te izleyicileriyle buluşacak.

Yorumlar