Netflix Filmi The Devil All The Time'den Fragman Yayınlandı

Netflix Filmi The Devil All The Time'den Fragman Yayınlandı

Başrollerinde Tom Holland ve Robert Pattinson'un yer aldığı yeni Netflix filmi The Devil All The Time'den resmi fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini Antonio Campos'un üstlendiği dram ve gerilim türündeki Netflix filmi The Devil All The Time'den resmi fragman yayınlandı.

Başrollerini Spider-Man: Homecoming, Spider-Man: Far from Home ve Captain America: Civil War filmlerinden tanıdığımız Tom Holland ve Christopher Nolan'ın Tenet filminde de başrol olan Robert Pattinson'un paylaştığı filmin senaryosunu Antonio Campos ve Paulo Campos kaleme aldı.

Başrollerinde Tom Holland ve Robert Pattinson'un yer aldığı The Devil All The Time filminin fragmanı

Tom Holland ve Robert Pattinson'lu Netflix filmi The Devil All The Time'nin konusu ise; Knockemstiff, Ohio'da ve yakınlarındaki ormanlarda tekinsiz bir vaiz (Robert Pattinson), sapkın bir çift (Jason Clarke ve Riley Keough) ve yozlaşmış bir şerif (Sebastian Stan) gibi uğursuz karakterler, kendisini ve ailesini tehdit eden şeytani güçlerle savaşan genç Arvin Russell'ın (Tom Holland) etrafında birleşir. 2. Dünya Savaşı ile Vietnam Savaşı arasındaki dönemi kapsayan, Antonio Campos imzalı film THE DEVIL ALL THE TIME, adil olanla yozlaşmış olanı karşı karşıya getiren baştan çıkarıcı ve korkunç bir ortamı resmediyor.
Filmde Preston Teagardin rolündeki Robert Pattinson ve Arvin Russell rolündeki Tom Holland'a, Roy Laferty rolünde Harry Melling, Sandy Henderson rolünde Riley Keough, Charlotte Russell rolünde Haley Bennett, Lee Bodecker rolünde Sebastian Stan gibi isimler eşlik ediyor.
The Devil All The Time, 16 Eylül tarihinde Netflix kullancılarının beğenisine sunulacak.

Yorumlar