Netflix Filmi The Old Guard'dan Yeni Fragman Yayınlandı

Netflix Filmi The Old Guard'dan Yeni Fragman Yayınlandı

Netflix'in yeni çizgi roman uyarlaması The Old Guard (Ölümsüzlük) filminden yeni bir fragman yayınlandı. The Old Guard 10 Temmuz'da Netflix'te yayında.

Yönetmenliğini Gina Prince-Bythewood'un üstlendiği çizgi roman uyarlaması Netflix filminden yeni bir fragman yayınlandı. Locke&Key ve Daredevil gibi aksiyon uyarlamalarını daha önce izleyici ile buluşturan Netflix, şimdi ise Leandro Fernandez ve Greg Rucka'nın çizgi roman serisinden uyarladığı aksiyon filmi The Old Guard ile üyelerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Charlize Theron'un başrolünde yer aldığı çizgi roman uyarlaması The Old Guard'da  Andy isimli bir savaşçıyı canlandırıyor. Andy karakteri yaralarını tekrar tekrar iyileştiren bir güç sebebe ile ölemiyor. Bir savaşçı için en iyi özelliğe sahip Andy, kendisi gibi olan paralı asker takımına liderlik yapıyor.

Çizgi Roman Uyarlaması Netflix Filmi The Old Guard (Ölümsüzlük) Filmi Fragmanı

Charlize Theron başrolünde yer aldığı filmde; Nile rolünde KiKi Layne, Booker rolünde Matthias Schoenaerts, Joe rolünde Marwan Kenzari, Nicky rolünde Luca Marinelli ve Copley rolünde Chiwetel Ejiofor yer alıyor.
Çizgi roman uyarlaması The Old Guard filminin konusu ise şöyle: Birbirine sıkı sıkıya bağlı ve gizemli bir şekilde ölümsüzlük gücüne sahip bir grup paralı asker, Andy (Charlize Theron) adlı bir savaşçı önderliğinde yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi vermektedir. Ancak bu gizli ekip acil bir görev için çağrıldığında olağan dışı yetenekleri bir anda ifşa olur. Grup, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) adlı asker, her yolu kullanarak grubun bu tehdidi ortadan kaldırmasına yardım etmek zorundadır.
The Old Guard 10 Temmuz'da Netflix^'te yayında.

Yorumlar