Netflix, Hakan Muhafız'ın 3.Sezon Resmi Fragmanını Paylaştı

Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız'ın 3. sezon fragmanı yayınlandı. Hakan Muhafız 3. sezonuyla 6 Mart’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te.

Dünyanın önde gelen yayın platformu Netflix'in ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız'ın üçüncü sezon çekimleri geçtiğimiz yılın Mayıs ayında başlamıştı. Bugün ise Netflix dizinin 3. sezon fragmanını yayınladı. 10 bölümden oluşan fantastik yapımın başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu yer alıyor.

Hakan: Muhafız 3. Sezon Fragmanı

Hakan: Muhafız 3. Sezon Hakkında

Dizinin yeni sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan'ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.
Hakan Muhafız 3. sezonu ile  6 Mart’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te.

Yorumlar