Netflix, Idris Elba’lı Turn Up Charlie’ yi İptal Etti

Netflix, Idris Elba’lı Turn Up Charlie’ yi İptal Etti

Idris Elba başrollü Netflix dizisi Turn Up Charlie ikinci sezon onayını alamadı.

Netflix, 15 Mart 2019 tarihinde yayınlamaya başladığı komedi dizisi Turn Up Charlie için ikinci sezon onayı vermedi. Sadece bir sezon yayınlanan dizinin reytingleri oldukça düşük olsa gerek. Başrol oyuncusu ve yapımcılarından biri olan Idris Elba, en azından kendi hayran kitlesi için ikinci sezon şansının verilebileceğini düşünüyordu.

Elba, Turn Up Charlie'nin ikinci sezonu için yeni fikirler üzerinde çalışmalar yapıyordu ve kısa bir süre önce: “Çok heyecan verici. Ben esas olarak hikayeleri ortaya çıkaran ve onları yeşerten senaryo oluşumlarıyla ilgileniyorum. Şimdi, kendi anlatımıma sahip olduğumu diziler ve karakterler var.” açıklamasında bulunmuştu.

Deadline’ ın yayınladığı habere göre başrol oyuncusunun açıklamasından bir süre sonra Netflix: “DJ’lik tutkusunu esprili, kalpleri ısıtan bir komedi dizisine dönüştüren Idris Elba'ya özellikle minnettarız. Netflix'te bu hikayeyi hayata geçirdikleri için yönetici yapımcı Gary Reich ve Tristram Shapeero ve ortak yapımcı Martin Joyce ve Ana Garanito'ya özel oyuncular ve ekiple birlikte teşekkür ediyoruz. Gelecek projelerde Idris ile ilişkimizi sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz. ” diyerek ikinci sezonun olup olmayacağı konusuna son noktayı koydu.

Kariyerinden beklediği sonuçları alamayan DJ Charlie’ nin hayatına odaklanan dizide Elba’ya Frankie Hervey, Guz Khan, Cameron King, Zak Holland, Piper Perabo, JJ Feild, Angela Griffin, Jasmine Jones, Daniel Brown, Ivana Basic ve Janine Catterall eşlik etmişti.

Yorumlar