Netflix'in Big Mouth Dizisinden 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in ilginç dizilerinden birisi olan Big Mouth, 3. sezonu ile geri dönüyor.

Ergenliğe giriş ve bu dönemde insanların hislerinden bahseden Big Mouth, 3. sezonu ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Big Mouth'un yeni bölümleri 4 Ekim tarihinde Netflix'te yayınlanacak, Dizinin yeni sezonunu merak edenler için Netflix tarafından fragman yayınlandı.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla, özel anlarımızla ilgili bir gösteriyle başlıyor ve Emmy Ödüllü TV dizilerinin seslendirmeleri ile birlikte sona eriyor. Bu da her zaman olduğu gibi dizinin 3. sezonunda da ilginç şeylerin bizleri beklediğini gösteriyor diyebiliriz. Dizinin 3. sezon fragmanını haberimizin üst kısmından izleyebilirsiniz.
Big Mouth'un yeni sezonunda Andrew, Jessie, Nick ve arkadaşlarının hikayeninde devamında olan ergenlik zorulukları anlatılıyor. Aynı zamanda tüm okulun işleyişini değiştirecek yeni bir karakteri de yeni sezonda göreceğiz. Big Mouth; Andrew Goldberg, Mark Levin, Nick Kroll ve Jennifer Flackett tarafından oluşturulmuştur. Dizide Kroll'un yanı sıra, Maya Rudolph, John Mulaney, Jason Mantzoukas, Fred Armisen, Jordan Peele, Jessi Klein ve Fred Armisen yer alıyor.

Big Mouth 3. sezon fragmanı:

Kaynak: comicbook.com

Yorumlar